TRADYCJA

Historia naszej firmy sięga 1994 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy kantor. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ponad 20 lat prowadzenia działalności, pozwala nam na ciągłe dostosowywanie usług do wymagań klientów. Nasza oferta jest skierowana, zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

BEZPECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo klientów jest dla nas prioritetem. Dysponujemy wydzielonym pomieszczeniem, przygotowanym do dyskretnej obsługi, które udostępniamy na życzenie klienta, niezależnie od ilości wymienianej waluty.

UCZCIWOŚĆ

Kierujemy się zasadą, mówiącą że uczciwość gwarantuje sukces. Z tym przekonaniem prowadzimy kantor od 20 lat. W tym czasie zaufało nam wiele osób i instytucji. Ponadto każdy z naszych pracowników posiada zaświadczenie o niekaralności, a nasza firma podlega kontrolom przeprowadzanym przez pracowników Narodowego Banku Polskiego.

NEGOCJACJE

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas kursy wymiany walut, były jak najlepsze. Na naszej stronie dostępny jest cennik walut, gdzie prezentujemy kursy detaliczne, jak i hurtowe (już od sumy 1000 EUR lub jej równowartości w innej walucie). Przy wymianie większych ilości waluty kurs jest ustalany indywidualnie. Istnieje możliwość telefonicznego ustalenia ceny, więcej informacji pod numerem 42 207 75 46.

PROFESJONALIZM

Działamy na podstawie zezwolenia na skup i sprzedaż walut wydanego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Dokument ten jest gwarantem spełnienia wszelkich warunków wymaganych do prowadzenia kantoru tj. odpowiednie zabezpieczenie lokalu, przeszkolenie kadry. Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, popartą szkoleniami.

ROZWÓJ

Dla nas prowadzenie kantoru to nie tylko biznes - to pasja, dlatego zawsze dążymy do ulepszenia naszej oferty. Dostosowujemy się do potrzeb klientów i do zmian na rynku wymiany walut. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Twoja opinia jest ważna - zadzwoń 42 207 75 46 lub napisz: kontakt@kantorstruga.pl

Facebook

Notowania NBP

Aktualizacja: 2017-09-23 07:00:02
Waluta Kupno Sprzedaż
USDPLN 3.5498 3.6216
EURPLN 4.2328 4.3184
GBPPLN 4.7959 4.8927
CHFPLN 3.6531 3.7269